آراد برندینگ
خانه / اتو بخار / معرفی و بررسی انواع اتو بخار

معرفی و بررسی انواع اتو بخار

انواع اتو لباس

اتو بخار: اتو های معمولی هستند که در خانه ی همه دیده می شوند.معمولا دارای کفی استیل، سرامیک و تفلون دارند. کفی‌های سرامیک و تفلون کارکرد بهتری دارند .

اتوی خشک: اتوهای خشک از لحاظ ظاهری تقریبا مشابه اتو بخار هستند و همان‌طور که از نام آن‌ها مشخص است، کارکردی بدون بخار دارند. این اتوها برای صاف‌کردن البسه‌ی غیرپشمی مناسب هستند و قیمت ارزان‌تری نسبت به سایر مدل‌ها دارند.

اتوی مخزن‌دار:  مخزن بزرگ آب دارند که  جداگانه از خود اتو هستند. این موضوع باعث شده بتوان بدون نیاز به پرکردن دوباره مخزن آب، به‌مدت طولانی‌تری از اتو استفاده کرد و همچنین امکان بخاردهی بیشتر اتو را در پی دارد. مزیت دیگر این طراحی، سبک‌تر شدن اتو و کمتر خسته‌شدن دست در حین اتوکشی است.                                                                                اتو پرسی: اتوهای پرسی طراحی کاملا متفاوتی  دارند. این نوع اتوها دارای صفحه‌ی بزرگی هستند که پارچه و لباس روی آن قرار می‌گیرد که باعث سرعت‌بخشی فرآیند اتوکشیمی شود و در زمان و انرژی صرفه‌جویی می‌کند. این اتوها معمولا قیمت بیشتری نسبت به اتوهای کوچک عادی دارند؛ اما امکانات متعدد و عملکرد حرفه‌ای آن‌ها این قیمت را برای کسانی که استفاده‌ی زیادی از اتو دارند، توجیه می‌کند.

برای خرید انواع اتو می توانید با ما در تماس باشید.

مطلب پیشنهادی

اتو بخار

قیمت بهترین مارک اتو بخار

اتو بخار مارک امروزه در تمامی منازل یافت می شود و بسیاری از افرادی که …

دیدگاهتان را بنویسید